Čisté telo, čistá myseľ

čisté telo, čistá myseľ
Kniha, s monumentálne prevratnými objavmi vplyvu drog a toxínov na ľudské telo.

* Čo Vám bráni myslieť jasne?
* Cítite sa niekedy unavení alebo zbavení energie bez akéhokoľvek zjavného dôvodu?
* Cítili ste sa niekedy strnulo alebo akoby bez života?
* Cítite sa menej ostražití a vedomí ako ste bývali zvyknutí?

Pravdou je, že náš svet je zaplavený toxickými látkami, ktoré ničia život. Rozsiahle štúdie ukazujú, že nečistoty, drogy a zvyšky chemikálií zostávajú v ľudskom tele. Tieto môžu zatemniť zmysly, zahmliť myslenie a dokonca zapríčiniť široké spektrum chorôb. A čo je najhoršie, že blokujú akékoľvek stabilné zlepšenie v duševnom alebo duchovnom blahu. Existuje riešenie.

V knihe Čisté telo, čistá myseľ, L. Ron Hubbard rozoberá svoje monumentálne prevratné objavy a z nich vyplývajúci Purifikačný program – jediný účinný program, ktorý eliminuje devastujúce efekty drog a toxínov.

Žiaden výrok necharakterizuje autora tohto bestseleru – L. Rona Hubbarda lepšie, ako jeho jednoduché vyhlásenie: „Rád pomáham druhým a sledovať človeka, ako sa oslobodzuje od tieňov, ktoré zatemňujú jeho dni považujte za najväčšie potešenie v mojom živote.“

Prostredníctvom svojich diel vo viac ako dvesto miliónovom náklade a prostredníctvom tuctov medzinárodných bestsellerov podnietil L. Ron Hubbard vznik hnutia, ktoré dnes pôsobí na každom kontinente sveta. Jeho diela tvorí 5000 písomností a 3000 nahraných prednášok a nie je len najrozsiahlejšou výpoveďou o ľudskej mysli a duši, ale predstavuje aj jedinú cestu k úplnej duševnej slobode. Avšak najväčším dôkazom, ktorý L. Ron Hubbard predkladá, sú zázraky jeho technológie spolu s miliónmi priateľov, ktorí ju prenášajú do večnosti. Oboje narastá každým uplynulým dňom.

Objednajte si teraz knihu Čisté telo čistá myseľ len za 9,95€:

[contact-form-7 id=“62″ title=“Kontaktný formulár 1_copy_copy“]
(poštovné a dobierka +2,99€)