DVD Zora Efekt II

zora efekt 2

Pôvodná cena: 14,90 €
Ušetríte: 60%!
Cena po zľave: 5,96 €

DVD Zory Ochodnickej, profesionálnej cvičiteľky a odborníčky v oblasti zdravej výživy a špecialistky na redukciu váhy. TERAZ (OD 17.09.2014) SO 60% ZĽAVOU!!

Zora Ochodnická, profesionálna cvičiteľka, odborníčka v oblasti zdravej výživy a špecialistka na redukciu váhy vydala po 5-tich rokoch voľné pokračovanie úspešného cvičenia Zora EFEKT.

Cvičenie Zora EFEKT 2 zostavila cvičiteľka na základe dlhoročných skúseností. Zamerala sa na cviky, ktoré spôsobujú schudnutie a spevnenie postavy. Zora tieto cviky pretavila do efektívnej zostavy, ktorá spôsobuje viditeľný efekt zoštíhľovania a spevňovania postavy už za pár týždňov niekoľko minútového cvičenia.

Zorina cvičebná zostava nie je kópiou iných cvičení ale skôr kombináciou tých najefektívnejších a to s ohľadom na čo najrýchlejšie videteľný efekt. Práve pre tieto atribúty nesie honosný a tak príznačný názov Zora EFEKT.

Zoriny klienti zažívajú za pomerne krátky čas (bežne už po dvoch týždňoch) výsledky, ktoré by nesklamali hociktorú moletku a potešili každého, kto na svojom tele objavil nejaké kilá navyše.

Zora vo svojom veku (43) a po dvoch deťoch (8 ročný syn a 23 ročná dcéra) nemá takú skvelú postavu len na základe genetických daností, ale práve kvôli tomuto programu, ktorý sa jej počas dlhoročnej práce podarilo zostaviť.

Sloganom jej nového DVD – Zora EFEKT 2 je: SKVELÝ EFEKT UŽ ZA PÁR TÝŽDŇOV

Čo vy na to, dámy a páni, neoplatí sa to aspoň vyskúšať? Tisícky jej klientov získalo späť nielen váhu svojej mladosti ale i sebavedomie a sebaúctu.

Objednajte si teraz DVD Zora Efekt 2 len za 5,96€

[contact-form-7 id=“9″ title=“Kontaktný formulár 1″]
(poštovné a dobierka +2.99€)