OZNAM: Milí priaznivci zdravia

Vitajte na stránkach spoločnosti Forever young, s. r. o. Naša firma pôsobí na trhu kvalitných vitamínov za rozumnú cenu od roku 2008 a ja osobne sa vitamínmi zaoberám už 10 rokov. Počas celého tohto obdobia som dbal na to, aby som svojim zákazníkom poskytoval dostatočný sortiment vitamínov a vývážené denné dávky vitamínov, v čo najvyššej kvalite a v čo najprístupnejšej cene. Teraz nastal čas, kedy môžem bezpečne prehlásiť, že som túto kombináciu dosiahol.

V októbri 2013 sme sa spojili s firmou NATURAL, s ktorou sme zabezpečili dovoz vitamínov z USA. Tieto vitamíny sú vyrábané z kvalitných surovín, na ich výrobu sú používané najmodernejšie postupy a ich produkcia podlieha nielen prísnym normám Spojených štátov amerických ale tiež veľmi precíznym kontrolným mechanizmom amerického výrobcu. Paradoxné je, že sa nám tieto vitamíny podarilo dostať na slovenský trh za ceny porovnateľné s čínskymi producentmi vitamínov.

Pre zákazníkov mojej firmy Forever young i pre mojich priateľov a známych som zabezpečil, že okrem bežných výhod a zliav, ktoré ponúka firma NATURAL dostanú zľavu vo výške 3% navyše. Ak sa do obchodu NATURAL prihlásia prostredníctvom môjho jedinečného kódu.

Funguje to jednoducho – kliknete si na odkaz nižšie (pod týmto odstavcom) a budete presmerovaný do obchodu NATURAL. Tam sa zaregistrujete, vyberiete si vitamíny, ktoré chcete a pred potvrdením objednávky kliknete na „použiť kód“. (Ten vás oprávni na zľavu 3%.) Nabudúce už pôjdete priamo do NATURAL (vždy pri potvrdzovaní objednávky zakliknete „použiť kód“.)

Chcem sa zaregistrovať do obchodu NATURAL so zľavou 3% navyše oproti bežným zľavám.

Ing. Peter Kokoľus,
zakladateľ Forever young, s.r.o.

Ak si chcete prečítať môj článok o vitamínoch – čo sú to vitamíny a aký je pohľad na ne v našej spoločnosti, kliknite si TU:

Ako to vyzerá pri potvrdzovaní objednávky vidíte na ďalšom obrázku nižšie:

vitamíny zoravitamins
Obr.: Návod ako si uplatniť zľavu